Veel flessen voor Kidnie


In Zwanenpraat van januari vertelt Stijn Knook (Raeffeldamweg 7) dat hij Op 2-jarige leeftijd HUS heeft gehad. Nu moet hij nog regelmatig voor controle naar het ziekenhuis. Daarom zamelt hij op 7, 8 en 9 februari statiegeldflessen en -blikjes in voor kindvriendelijke behandelingen van deze ziekte.

Maar liefst vier winkelwagens met een grote berg erop heeft Stijn aan statiegeld opgehaald in Hobrede. Ons dorp heeft super goed gespaard, waarvoor grote dank!
2,5 uur tijd kostte het om alle kratjes, flessen en blikje bij de plus in de automaat te stoppen. Met een “big smile” kon Stijn maar liefst €185,30 in ontvangst nemen voor Kidnie.

Dat is nog niet alles, er komt statiegeld bij en ook is er supergaaf gedoneerd op de digitale actiepagina van Stijn! Iedereen nogmaals hartelijk dank namens Stijn en Kidnie…. Samen in actie voor kindvriendelijk behandeling en kinderen met nierziekte een kans op genezen te geven. Stijn geeft nog aan dat er nog steeds via zijn site gedoneerd mag worden. Zijn site is https://supporta.cc/vptz/nnpdvwvrtm

Hieronder Stijn met zijn zus Eva tijdens het ophalen van flessen en bij het inleveren!